GÜZELLER MAH. 960. SOK. NO:17/A GEBZE - KOCAELİ

+90 262 643 666 4 info@albareklam.com

HİZMETLERİMİZ

H İ Z M E T L E R İ M İ Z

SERİGRAFİ BASKI

Serigrafi baskı her türlü malzeme ve yüzeye uygulanabilir. Yuvarlak baskılar yapılabilir. Aynı zamanda matbaanın baskı yapamadığı metal,seramik, kumaş ve cam gibi malzemelere baskı serigrafi ile yapılır. Son yıllarda serigrafi endüstrinin olmazsa olmazları arasına girmiştir.

Serigrafi baskı tekniği ile farklı ve yenilikçi tasarımlar elde edip, tanıtım ürünlerinizde sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde Polivinil Klorür(PVC), Polietilen (PE), Polipropilen (PP), Polistren (PS), Polikarbon (PC), Şeffaf ve Opak Sticker, Branda, Tahta, Cam, Deri, Kauçuk, Kumaş, Lastik, Metal, Alüminyum, Seramik, Kağıt, Mukavva, Cilt bezi, Porselen gibi pek çok malzemeye baskı yapılabilmektedir.

LAZER MARKALAMA

Lazer markalama hizmetini karbon ve fiber özellikli markalama makinelerimizle beklentilerinizi karşılayacak hassas lazer markalama ve kazıma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllar üzerindeki bilgileri muhafaza edecek etiket ihtiyaçları için lazer kazıma etiketler ideal bir seçenektir.Yalnızca alüminyuma değil, paslanmaz çelik veya daha farklı bir çok metale hızlı bir şekilde yüksek çözünürlükte kazıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Geniş bir yelpazede endüstriyel ürünlere kazıma işlemi yapabiliyoruz;
– Kontrol panelleri, makine etiketleri ve endüstriyel ürünler için kazıma ve markalama
– Plaket Kazıma
– Seri Numara, Üretim tarihi, Parti numarası, Boyut, Çap, Barkod Kazıma
– Elektrik Panosu ve Switch Etiketleri Kazıma

manset_n7voqjm
Promotional-Products

PROMOSYON

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. İster kurumsal kimliği oturmuş olsun,ister hali hazırda kurumsal süreci bir şekilde tamamlama mücadelesi veren firmalar olsun , şirketlerin müşteri kitlesine ya da müşteri adaylarına ''Nasıl ulaşabilirim''diyerek planlama yapmalarıyla başlıyor.
Bu planlar Tanıtım ve Promosyon ile hedeflerine ulaşıyor.
NEDEN PROMOSYON
Markanızı bir üst seviyeye taşımak için Promosyon ve Tanıtım ın çok önemli rolü vardır, hedefleriniz büyük ise Reklamınıza ayırdığınız bütçe de büyük olmalı. Dünya da olduğu gibi Türkiye de Promosyon gün geçtikçe daha da ilerlemekte. Ekonomi de en büyük payı alan firmalar,kurum ve kuruluşlar neredeyse yatırımlarının büyük bir kısmını Reklam ve Promosyon a endekslerler.

 

DİJİTAL BASKI

Reklam çalışmaları fırça sünger ile yapıldığı dönemlerde, günde bir iki eser çıkarılması büyük başarıydı. Dijital baskının, reklam sektörüne girmesi ile günde binlerce m2 ürün basılmaya başlandı. Basım metrajının artması, son kullanıcı için dijital baskı fiyatlarının düşmesine sebep oldu. Tabelacı ismi, dijital baskının hayatımıza girmesi ile dijital baskıcı veya dijital baskı merkezi olarak değişmeye başladı. Ticaretin acımasız olduğu günümüzde dijital baskıcılar arasında inanılmaz rekabet oluştu. Sektörün hızla gelişmesi makinacıların çoğalmasına ve dijital baskı merkezlerinin aynı oranda artmasına sebep oldu. Dijital baskı birçok sektöre 1980 li yıllarda girdi. Aynı şekilde dijital baskı reklam sektöründede ortalama aynı dönemler yerini aldı. Reklam sektöründe İlk zamanlar poster basımlarında kullanılmış, daha sonra dijital baskı tabela sektöründe kullanılmıştır. Dijital baskının iç mekan baskı ve dış mekan baskı olarak iki çeşidi vardır. Dijital baskı fiyat olarak uygun olması sebebi ilede, birçok malzeme üzerine uygulanmaya başlanmıştır. Dijitalya baskı merkezi, yoğunlukta vinil baskı, folyo baskı, dijital transfer baskı (Şeffaf folyo baskı) gibi 18 ayrı malzemeye baskı yapmaktadır.