GÜZELLER MAH. BAHAR CADDESİ NO:50/A GEBZE - KOCAELİ

+90 262 643 66 64 info@albareklam.com

ANASAYFA

ALBA REKLAM ENDÜSTRİYEL BASKI TEKNOLOJİLERİ yerli ve yabancı pek çok şirket ve markanın kalite, satış ve pazarlama departmanlarının basılı yayınlarının tasarım-imalat süreçlerini iyileştirmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır.Ağırlıklı olarak endüstriyel etiket üretimi konusunda hizmet veren firmamız, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda başta serigrafi baskı yöntemi olmak üzere, tampon baskı, dijital baskı, lazer kazıma etiket, damla etiket gibi alternatif yöntemlerle ihtiyaca özel etiket üretmektedir.

ENDÜSTRİYEL ETİKET

Ağırlıklı olarak endüstriyel etiket üretimi konusunda hizmet veren firmamız, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda başta serigrafi baskı yöntemi olmak üzere, tampon baskı, dijital baskı, lazer kazıma etiket, damla etiket gibi alternatif yöntemlerle ihtiyaca özel etiket üretmektedir.

 

SERİGRAFİ BASKI

Serigrafi baskı tekniği ile farklı ve yenilikçi tasarımlar elde edip, tanıtım ürünlerinizde sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde Polivinil Klorür(PVC), Polietilen (PE), Polipropilen (PP), Polistren (PS), Polikarbon (PC), Şeffaf ve Opak Sticker, Branda, Tahta, Cam, Deri, Kauçuk, Kumaş, Lastik, Metal, Alüminyum, Seramik, Kağıt, Mukavva, Cilt bezi, Porselen gibi pek çok malzemeye baskı yapılabilmektedir.

LAZER MARKALAMA

Karbon ve Fiber özellikli lazer makinelerimiz ile beklentilerinizi karşılayacak hassas lazer kazıma alüminyum lazer kazıma ve markalama işleri yapıyoruz. Uzun yıllar üzerindeki bilgileri muhafaza edecek etiket ihtiyaçları için lazer kazıma etiketler ideal bir seçenektir.Yalnızca alüminyuma değil, paslanmaz çelik veya daha farklı bir çok metale hızlı bir şekilde yüksek çözünürlükte kazıma işlemi gerçekleştirilebilir.

www.lazerkazimaetiket.com

 

DİJİTAL BASKI

Bigisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların gelişmiş baskı teknolojileriyle kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine aktarılmaktadır. İç ve dış mekan uygulamalar,opak film,şeffaf film, vinil, leksan film, kağıt ve branda gibi malzemelere uygulama yapılmaktadır.

 

PROMOSYON

Promosyon, firmaların mevcut müşterilerine kendilerini ifade etmek, tanıtmak ve sahibi olduğu ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacı ile etkisi çok yüksek bir tanıtım aracıdır. Geldiğimiz günde birçok ürün promosyon adı altında sunulabilmektedir. Her geçen gün gelişmekte olan reklam dünyasında, firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımışlardır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek. Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak kalite sistemini ve üretim verimliliğini iyileştirilmesini sağlamak. Üretim yöntemlerimizi, müşterilerimize uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilemek ve geliştirmek.

MEMNUNİYET

Müşteri mennuniyetimizin yükselmesi için gerek organizasyon alt yapısına gerekse insan kaynakları gelişimine ciddi bir yatırım yapıyoruz. Müşteri ilişkilerinde profesyonel hizmet, kesintisiz destek ve tecrübenin yanı sıra güler yüz, iyi niyet, anlayış gibi insani değerleri de ön planda tutuyoruz.

 

Open chat
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim