GÜZELLER MAH. BAHAR CADDESİ NO:50/A GEBZE - KOCAELİ

+90 262 643 66 64 info@albareklam.com

LAZER MARKALAMA

LAZER MARKALAMA

UZUN YILLAR ÜZERİNDEKİ BİLGİLERİ MUHAFAZA EDEBİLECEK ETİKET İHTİYAÇLARI İÇİN LAZER MARKALAMA

 

LAZER MARKALAMA

LAZER MARKALAMA

Lazer Markalama Laboratuvarlarda, endüstride, tıpta, iletişim alanında ve sayısız diğer alanda lazer teknolojisi günümüzde yoğunlukla kullanılmakta ve her geçen gün kullanım alanı keşfedilen yeni özellikteki lazer teknolojileri ile paralel olarak artmaktadır. Lazer sistemlerinin endüstride önemli ölçüde yararlanıldığı alanlardan bir tanesi de markalama alanı olup, artan endüstriyel ihtiyaçlar ve her geçen gün önem kazanan maksimum verimlilik-minimum zaman gereksinimine cevap verebilir olmaları nedeniyle birçok endüstriyel çıktıya lazer teknolojisi katkı yapmaktadır. Ink jet yazıcılar, mekanik markalayıcılar gibi diğer markalama cihazları düşünüldüğünde lazer markalama sistemleri yüksek uygulama hızı, düşük operasyonel maliyet, aynı kalitede markalama çıktısı, temiz uygulama imkanı, çok küçük alanlara uygulama yapma ve otomasyon uygulamaları için esneklik gibi bir çok avantaja sahiptir. Lazer markalama işlemi; ürün üzerine logo, barkod ya da diğer bilgilerin yerleştirilmesinden, PCB devrelerinin çizilmesine, elektronik komponentlerin veya kabloların isimlendirilmesine, güneş hücreleri uygulamalarından, yüzey dekorasyonuna kadar bir çok uygulamada tercih edilmektedir.

Promosyon ürünlerini geliştirmek için ideal çözümdür. Esneklik ve Çok yönlülük ile toplu üretim şirket logolarına fırsat verir ve aynı zamanda özel işleri de işleyebilir.

Seri ve kimlik numaraları hızlı ve kolayca işaretlenir. Plastik şişelerin üzerinde çoklu kodları ve tarihleri etiketleme ihtiyaçlarını karşılıyor maliyetleri düşüktür.

Markalama değeri yüksek araçları ve parçaları hızlı ve hassas bir lazer sistemi ile markalanır. Lazer sistemleri birçok malzeme üzerinde tanımlama işaretleri oluşturmak için kalıcı, temassız çözüm sunuyoruz.

Lazer markalama esnek ve kalıcı olan, lazer malzeme ile temas etmez, çünkü yüzeyi korumak veya sürekli yıpranmaları telafi etmek için herhangi bir şeye gerek yoktur. Lazer markalama gerektiği gibi benzersiz öğeleri işlemek için yeteneğini koruyarak şirket öğelerin seri üretime gerektiren kurumsal kimlik ürünleri için idealdir.

Lazer markalama teknolojisi çoğu metaller, seramik, cam ve birçok plastik gibi yüzeylerdeki geniş bir yelpazede üzerinde kalıcı, yüksek kontrast, yüksek çözünürlüklü işaretleri oluşturmak için benzersiz bir çözüm sunuyor.

Lazer Markalamanın Faydaları
Kalıcıdır
Çözücüler, asitler ve bazlar ile kimyasal olarak dirençli aşınmaya dayanıklı
Yüksek sıcaklıklara dayanabilen
Uzun süreli UV ve nem pozlamaya dayanıklıdır
Yüksek Çözünürlük
Kolayca barkod, logo ve ince metin oluşturulur
Tabaka bütünlüğünü korur
En az termal enerji ile gerçekleştirilen ürünün yüzeyine yazılır
Lazer markalama, barkod, serileştirme ve kişiselleştirme gibi değişken verileri yazmayı kolaylaştırır

Lazer Kazıma Kontrol Panel Etiket
Alüminyum Lazer Markalama
Eloksallı Alüminyum Markalama
Makine Panel Lazer Kazıma
Traffolyte Etiket
Panel Etiketi
Traffolyte Pano Etiketi
Traffolyte Pano Etiketi
Traffolyte Makine Tanıtım Etiketi
ABS Lazer Kazıma
Lazer Markalama
paslanmaz lazer markalama
paslanmaz lazer markalama
Traffolyte Etiket
Open chat
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim