GÜZELLER MAH. 960. SOK. NO:17/A GEBZE - KOCAELİ

+90 262 643 666 4 info@albareklam.com

LAZER MARKALAMA

L A Z E R   M A R K A L A M A

Alba Reklam Lazer Markalama bölümü, beş yılı aşkın süredir kalite, hassasiyet ve inovasyona ayrılmıştır. En gelişmiş lazer teknolojisini kullanmamız ve çok yetenekli ustalarımız için sektörde tanınmış durumdayız. Alba Reklam Lazer Markalama bölümü, her defasında kısa teslim süreleri ve kaliteli bir görünüm üretmeye odaklanmıştır.

Karbon ve Fiber özellikli lazer makinelerimiz ile beklentilerinizi karşılayacak hassas lazer kazıma ve markalama işleri yapıyoruz.

Uzun yıllar üzerindeki bilgileri muhafaza edecek etiket ihtiyaçları için lazer kazıma etiketler ideal bir seçenektir.Yalnızca alüminyuma değil, paslanmaz çelik veya daha farklı bir çok metale hızlı bir şekilde yüksek çözünürlükte kazıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Geniş bir yelpazede endüstriyel ürünlere kazıma işlemi yapabiliyoruz;
– Kontrol panelleri, makine etiketleri ve endüstriyel ürünler için kazıma ve markalama
– Plaket Kazıma
– Seri Numara, Üretim tarihi, Parti numarası, Boyut, Çap, Barkod Kazıma
– Elektrik Panosu ve Switch Etiketleri Kazıma

Hassasiyet ve Stil

Endüstri deneyimimiz ve kullandığımız geniş makine yelpazesi sayesinde hemen hemen her isteğinize veya tasarıma kısa cevap verebiliriz . Metal, ahşap, köpük, deri, seramik ve hatta kumaş gibi çeşitli malzemelerle çalışmak için uzmanlık ve teknoloji ile hem lazer markalama hem de lazer gravür hizmetleri sunuyoruz.

Deneyimli ustalarımızın özel ekibi 810 mm x 600 mm'ye kadar olan yüzeylerle çalışır ve çoğu dosya formatında tasarımları ve resimleri kabul edebiliriz. Alternatif olarak, kurum içi stüdyo tasarım ekibi sizin için profesyonel tasarım çalışmaları üretebilir.

 

Open chat
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim